Krmivo pro psy

Hledáte krmivo pro vašeho miláčka, které mu bude chutnat a zároveň podpoří jeho imunitní systém či růst srsti? Chcete udělat radost i pejskům v útulku a dopřát jim také trochu kvalitního krmiva, které podpoří jejich růst a zdravou srst? Zaměřte se při výběru na jeho obsah důležitých živin a celkovou kvalitu! Vybírat můžete například ze značek Eukanuba či Purina Pro Plan, které potěší každého čtyřnohého miláčka. Můžeme doporučit například obchod Profikrmiva. Je zde široký výběr za dobré ceny.

Psi v útulku bohužel často dostávají méně kvalitní krmivo, protože na lepší provozovatelům často nestačí rozpočet. Proto pokud chcete útulku pomoci, přineste nějaké dobré krmivo od světových značek. Pokud tedy chcete udělat majitelům útulku i jeho psím obyvatelům radost, zakupte kvalitní krmení, které pejskům bude chutnat a zároveň jim prospěje! Mezi nejlepší značky, které psům prospějí, patří Purina Pro Plan nebo Eukanuba.

Kvalitní krmivo pro psy je velice důležité. Široký výběr za skvělé ceny naleznete v internetovém obchodě PROFI KRMIVA.CZ. V nabídce naleznete i drobné pamlsky, konzervy či vitamíny pro psy v ceně okolo 100,- Kč.

Purina Pro Plan, jedno z nejlepších krmiv na trhu

Krmivo od značky Purina Pro Plan chrání vašeho psa a podporuje jeho imunitní systém, trávení a zdravou kůži a srst. Krmení od této značky bylo vyvinuto veterináři a experty na výživu pro psy a kočky. Díky tomu lze krmení Purina Pro Plan zakoupit pro psy různých ras, věku a s jiným stupněm pohybové aktivity! Vyberte pro svého miláčka to nejlepší, když máte možnost! Navíc krmení od značky Purina Pro Plan dokáže léčit běžná i méně obvyklá onemocnění, jako je například obezita či cukrovka.

Eukanuba, nejprodávanější krmivo světa

Také značka Eukanuba patří mezi jedničky na trhu s psím krmivem. Každému psovi dodává důležité živiny, podporuje jeho zdraví, a navíc obsahuje klinicky ověřená prebiotika fos, která přispívají k dobrému trávení a podporují růst bakterií prospěšných pro střeva. Zároveň se řadí mezi cenově dostupné krmení s výbornou kvalitou. Výhodou jsou také uzavíratelné pytle, ve kterých se prodává, což zamezuje uvolňování pachu z granulí a jejich rozsypání.

2 komentáře ke článku „Krmivo pro psy“

 • rada bych pomohla jak vam tak te vasim psům rada bych vam prispela na krmeni pro psi budu pro to delat vse zatim se mejte krasne s pozdravem bara

 • Dobrý den,
  naše firma BJ Partners sro má program pro útulky a depozita i s tím, že objednané zboží zdarma do útulku dodáme. Krmivo dodáváme ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY. Jsme přímý dovozce této supepremiové značky.
  Útulek si vyberete sami, krmivo BiOMill dodáme a dárci předáme doklad o předání.
  Je možné nás kontaktovat osobně, telefonicky, přes internet nebo dle popsaného postupu na webu krmivo přímo objednat.
  BiOMill Ryze přírodní krmivo
  • neobsahuje konzervační látky
  • neobsahuje umělá barviva
  • vyrobeno z přírodních surovin
  • doložitelný původ použitých surovin

  Vítáme i nezávazné kontakty.

Vložit komentář

Náš Facebook
Anketa
 • Co si myslíte o službě půjčování psů?

  Ukázat výsledky

  Nahrávání ... Nahrávání ...
Pomozte zvířatům